Výkup tvrdokovů v Plzni a blízkém okolí

Výkup tvrdokovů zajišťujeme jak ve městě Plzeň, tak i po celé České republice. S profi výkupem tvrdokovů máme dlouholeté zkušenosti, proto námi nabízené služby rádi poskytneme i pro vás.

V Plzni vykupujeme tvrdokovy v těch nejrůznějších formách. Z největší části odebíráme TK a SK plátky, vrtáky, průvlaky a výměnné břitové destičky (VBD). Mimo zmíněného od vás můžeme vykoupit také frézy, špičky, třísky, špony, prach, kaly a nebo také odpájené destičky.

Cenu materiálu k výkupu vám rádi sdělíme předem na základě fotek, popisu materiálu a místa výkupu

Pokud se rozhodneme pro opakovanou a nebo jednorázovou spolupráci s naší společností, můžete se spolehnout na to, že celý proces výkupu proběhne podle vašich představ a ke spokojenosti obou stran. Tvrdokovy vykupujeme za cenu, kterou určuje vývoj na burze, kvalita a množství materiálu.

Jak probíhá výkup tvrdokovů v okolí města Plzeň

Výkup tvrdokovů v Plzni bude probíhat podle následujícího postupu.

  1. Prvně nás kontaktujte pomocí formuláře níže. V textu zprávy nám sdělte o jaký materiál se jedná, jeho hmotnost v kilogramech a místo, kde je materiál k výkupu.
  2. Pokud si nejste jistí vlastnosti konkrétního materiálu, pošlete nám jeho kvalitní fotografii. Podle ní odhadneme složení materiálu, které si následně potvrdíme (popř. upřesníme) pomocí spektrometru.
  3. Sdělíme vám cenu za materiál, kterou si následně odsouhlasíme a přesné informace o vyzvednutí nebo převzetí materiálu.
  4. Realizujeme výkup. Dopravu tvrdokovů zajistíme přímo z Plzně.

Chcete poptat výkup tvrdokovů v Plzni a okolí? Napište nám, určitě se domluvíme