Výkup nadnormativních zásob nástrojové oceli, likvidace výdejen a skladů, strojů...

V rámci nadnormativních zásob vykupujeme především nástrojovou ocel, dále se zaměřujeme na likvidaci výdejny z továren. Materiál jsme schopni vykoupit v jakémkoliv množství. Vykupujeme stroje a odebíráme od zákazníka i stroje větších rozměrů. V případě nadnormativních zásob vykupujeme materiály především od firem, dílen a dalších podnikatelských subjektů.

Jaké zásoby vykupujeme

  • Výdejny,
  • materiál do šrotu,
  • závitníky,
  • frézy
  • výhrubníky,
  • strojírenské stroje a součástky,
  • sklíčidla,
  • vrtačky.

Mezi nejčastěji vykupované materiály patří nástrojová ocel, vrtáky, výstružníky, výhrubníky a závitníky. Zpravidla vše, co se týká opracování kovů.

Máte zásoby k výkupu?

Průběh výkupu speciálních kovů, tvrdokovů a slitin

Proč při výkupu hrají tak důležitou roli fotografie a místo určení materiálu? Protože právě tyto faktory ovlivňují stanovení ceny, a tím rychlost celého procesu.

Kontakt

Prvním a nejdůležitějším krokem je nás kontaktovat. To můžete buď telefonicky, nebo pomocí emailu. Zprávu nám můžete poslat i prostřednictvím sociálních sítí.

Popis a fotky

Ve své nabídce vždy uveďte, o jaký materiál se jedná a jeho hmotnost v kilogramech. Doporučujeme kontaktovat nás pomocí emailu, do kterého můžete rovnou vložit fotografie nabízeného materiálů.

Místo

Ve své zprávě vždy uvádějte místo, kde daný materiál máte. Místo uložení materiálů je důležitým faktorem při vytváření konečné nabízené ceny.

Měřením ke stanovení správné ceny

Vykupovaný materiál podrobujeme měření pomocí přesného, výkonného a rychlého spektrometru. Měření zpravidla probíhá přímo u zákazníka. Pomocí spektrometru stanovujeme v materiálu obsah dražších kovů, jako je molybden, niob, nikl, kobalt a wolfram. Dle složení konkrétního materiálu se pak stanovuje přesná cena.

Výkup

Na základě podkladů od zákazníka stanovujeme cenovou nabídku. A doprava? Pokud se společně dohodneme, svážíme materiál od zákazníka naší vlastní dopravou. Nejčastěji pomocí dodávek. Pokud vykupujeme rozměrnější materiál, pak využíváme přepravní společnosti, které disponují kamiony. Materiál nám samozřejmě můžete po domluvě dovést do naší provozovny.

Máte zájem výkup nadnormativních zásob? Napište nám, rádi vám připravíme cenovou nabídku