Upravit stránku

Vykupujeme široké spektrum materiálů a také nadnormativních zásob jako je nástrojová ocel, stroje a vybavení z továren.

Mezi nejčastěji vykupované materiály patří tvrdokov, molybden, wolfram a cín, na které se přímo specializujeme. Výjimečně vykupujeme vzácné kovy, kam patří například tantal.

A jaké konkrétní kovy vykupujeme? 

Zaměřujeme se také na nadnormativní zásoby

Jádrem výkupu nadnormativních zásob je především nástrojová ocel, dále se zaměřujeme na likvidaci výdejny z továren, které jsme schopni vykoupit v jakémkoliv množství. Pokud vykupujeme stroje, jsme schopni odebrat od zákazníka i stroje větších rozměrů.
Mezi nejčastěji vykupované materiály patří nástrojová ocel, vrtáky, výstružníky, výhrubníky a závitníky. 

Máte materiál, který bychom mohli vykoupit?

Prvním a nejdůležitějším krokem je nás kontaktovat. To můžete buď telefonicky nebo pomocí emailu. Ve vaší nabídce vždy uveďte, o jaký materiál se jedná a jeho hmotnost v kilogramech. Doporučujeme vám nás kontaktovat pomocí emailu, do kterého můžete rovnou vložit fotografie nabízeného materiálů

Prohlédněte si fotogalerii vykupovaného materiálu

Měřením ke stanovení správné ceny

Vykupovaný materiál podrobujeme měření pomocí přesného, výkonného a rychlého spektrometru. Měření zpravidla probíhá přímo u zákazníka. Pomocí spektrometru stanovujeme v materiálu obsah dražších kovů jako je molybden, niob, nikl, kobalt a wolfram. Dle složení konkrétního materiálu se pak stanovuje přesná cena.   

Na základě podkladů od zákazníka stanovujeme cenovou nabídku. Pokud se společně dohodneme, svážíme materiál od zákazníka naší dopravou. Nejčastěji pomocí dodávek, pokud vykupujeme rozměrnější materiál, pak využíváme přepravní společnosti, které disponují kamiony.