Výkup tvrdokovů v Ostravě a blízkém okolí

Kromě toho, že výkup tvrdokovů zajišťujeme pro naše zákazníky ve městě Ostrava, jezdíme a vykupujeme tvrdokovy po celé České republice. S výkupem tvrdokovů máme již několikaleté zkušenosti a i proto své služby rádi nabídneme i vám v Ostravě.

V Ostravě vykupujeme tvrdokovy v jakýkoliv formách. Nejčastěji odebíráme TK a SK plátky, průvlaky, vrtáky a VBD (výměnné břitové destičky). Kromě těchto materiálů od vás můžeme vykupovat frézy a špony, špičky a třísky, kaly a prach a v neposlední řadě také odpájené destičky.

Cena vykupovaného materiálu záleží na fotografiích a popisu materiálu a místa výkupu

Když se domluvíme na spolupráci (ať už pravidelné nebo jednorázové), můžete se na firmu B&C Trade s.r.o. spolehnout, že celý proces proběhne ke spokojenosti vás i nás a vše bude probíhat hladce.

Tvrdokovové materiály odebíráme od našich zákazníků za skvělé ceny, které určují

  1. vývoj na burze,
  2. kvalitu materiálu
  3. a množství materiálu.

Proces výkupu tvrdokovů v okolí města Ostrava

Výkup tvrdokovů v Ostravě bude probíhat podle následujícího scénáře.

  1. V první řadě nám napište pomocí formuláře níže. V textu zprávy nám popište o jaký materiál se jedná, jeho hmotnost v kilogramech a místo, kde je materiál k výkupu.
  2. Pokud si nejste jistí vlastnostmi konkrétního materiálu, pošlete nám jeho kvalitní fotografii. My se podle ní pokusíme odhadnout jeho složení, které následně upřesníme pomocí spektrometru.
  3. Odsouhlasíme si cenu za materiál a přesné informace o vyzvednutí nebo převzetí materiálu.
  4. Realizujeme výkup. Dopravu materiálu zajistíme přímo z Ostravy.

Máte zájem o výkup tvrdokovů v Ostravě a okolí? Napište nám, určitě se domluvíme