Výkup tvrdokovů v Olomouci a blízkém okolí Olomouce

Tvrdokovové zásoby a zbytky tvrdokovových nástrojů v jakémkoliv množství a tvaru vykoupíme přímo v Olomouci. Pokud máte přebytečný tvrdokov, který chcete prodat, neváhejte nás kontaktovat.

Cenu za výkup tvrdokovů vám dopředu sdělíme na základě fotky, popisu a místa výkupu

Vysoce kvalitním službám okolo výkupu tvrdokovů se věnujeme již několik let. Jsme proto schopni od vás tvrdokovové nástroje vykoupit v Olomouci a nedaleko města Olomouc. A to velmi rychle a za vysokou cenu. Finanční obnos, který za výkup dostanete, závisí na vývoji ceny na burze, množství a konkrétní kvalitě materiálu.

Nezarazíme se ani z různých forem tvrdokovů. Mohou to být TK nebo SK plátky, průvlaky, frézy, vrtáky, špičky, špony, prachy, třísky, kaly a nebo odpájené plátky. A v neposlední řadě také vykupujeme výměnné břitové destičky (VBD).

Jak vypadá průběh výkupu tvrdokovových zásob v Olomouci a blízkém okolí

Jestliže vlastníte tvrdokovy, které od vás můžeme v blízkosti města Olomouc vykoupit, řiďte se dle níže uvedených bodů.

  1. Jako první kontakt zvolte poptávku skrze náš web. V nabídce uveďte, jaký materiál je na fotografii a jeho celkovou hmotnost.
  2. Nejste-li si úplně jistí o jaký konkrétní tvrdokov se jedná, nezoufejte. Pokusíme se jej předběžně určit dle zaslané fotofrafie. Rozbor a jeho přesné složení následně provedeme pomocí špičkového spektrometru.
  3. Sdělíme vám konkrétní podmínky výkupu na kterých se společně domluvíme.
  4. Pro tvrdokov přijedeme, vykoupíme jej a odvezeme.

Máte zájem o výkup tvrdokovů v okolí Olomouce? Napište nám, určitě se domluvíme