Výkup tvrdokovů v Karlových Varech a blízkém okolí

Vlastníte přebytek slinutého karbidu (tvrdokovů) a chcete jej prodat? Jste z okolí Karlových Varů? Výkup tvrdokovů zajišťujeme i v tomto městě. A to v jakémkoliv množství a v těch nejrůznějších formách a tvarech.

Jaké zboží konkrétně vykupujeme

Ať už se jedná o TK či SK plátky, VBD (výměnné břitové destičky), průvlaky a jiné další nástroje, kterými můžou být vrtáky, špičky a frézy. Kromě toho také odpájené plátky, kaly, prachy a nebo třísky. Dá se tedy říci, že tvrdokovy vykupujeme v jakýchkoliv formách.

Cena za výkup tvrdokovů záleží na několika faktorech

Ať už se domluvíme na jednorázovém výkupu tvrdokovů či opakující se spolupráci, můžete si být jisti, že s naší firmou B&C Trade s.r.o. budete maximálně spokojeni. 

Tvrdokovy vykupujeme za maximální možné ceny, které však určují tyto faktory

  • množství materiálu,
  • kvalita materiálu
  • a v neposlední řadě také vývoj cen na burze.

Průběh výkupu tvrdokovů v Karlových Varech a okolí bude vypadat takto

  1. Kontaktujte nás pomocí formuláře, který naleznete níže. Do něj nám, prosím, připište, jaký materiál máte k výkupu a jeho množství (hmotnost v kilogramech).
  2. Pokud si nejste stoprocentně jisti o jaký materiál se jedná a neznáte jeho přesné složení, můžete nám poslat fotografii materiálu k výkupu. Na základě ní se pokusíme předběžně určit jeho alespoň částečné složení, které nám následně potvrdí či upřesní spektrometr.
  3. Pak už zbývá společně si domluvit bližší parametry výkupu. Stačit bude dohodnout se na místě výkupu, datu a na ceně.
  4. Materiál od vás vykoupíme a odvezeme. Případně se také domluvíme na další budoucí spolupráci.

Chcete vykoupit tvrdokovy v okolí Karlových Varů? Určitě se domluvíme, napište nám