Výkup tvrdokovů v Hradci Králové a blízkém okolí

Výkup tvrdokovů zajišťujeme jak v Hradci Králové, tak i po celé České republice. S profesionálním výkupem tvrdokovů máme letité zkušenosti, proto své služby rádi nabídneme i vám.

V Hradci Králové vykupujeme tvrdokovy v rozličných formách. Nejčastěji odebíráme SK a TK plátky, průvlaky, vrtáky a VBD destičky. Kromě zmíněných od vás můžeme vykoupit také frézy, špony, špičky, třísky, kaly, prach nebo odpájené destičky.

Cenu vykupovaného materiálu vám sdělíme předem na základě fotografie a popisu materiálu a místa výkupu

Pokud se rozhodneme pro jednorázovou nebo opakovanou spolupráci s námi, můžete se spolehnout na to, že celý výkup proběhne hladce a ke spokojenosti obou stran. Tvrdokovy vykupujeme za dobrou cenu, kterou určuje vývoj na burze, kvalita a množství materiálu.

Jak probíhá výkup tvrdokovů v okolí města Hradce Králové

Výkup tvrdokovů v Hradci Králové bude probíhat podle následujícího scénáře.

  1. V první řadě nás kontaktujte pomocí formuláře níže. V textu nám popište o jaký materiál se jedná, jeho hmotnost v kilogramech a místo, kde se materiál nachází.
  2. V případě, že si nejste jistí vlastnosti konkrétního materiálu, nám pošlete jeho kvalitní fotografii. Podle ní odhadneme složení materiálu, které následně upřesníme pomocí spektrometru.
  3. Odsouhlasíme si cenu za materiál a přesné informace o vyzvednutí nebo převzetí materiálu.
  4. Realizujeme výkup. Dopravu materiálu zajistíme přímo z Hradce Králové.

Máte zájem o výkup tvrdokovů v Hradci Králové a okolí? Napište nám, určitě se domluvíme