Výkup tvrdokovů v Českých Budějovicích a blízkém okolí

Nabízíme možnost výkupu výrobků z tvrdokovu v jakémkoli množství a v těch nejrůznějších formách a tvarech. A to přímo v Českých Budějovicích. Máte-li přebytečný materiál či tvrdokovové výrobky a nástroje, kterých byste se rádi zbavili, vykoupíme jej od vás.

Cena výkupu tvrdokovu v Českých Budějovicích závisí na fotografiích a popisu zboží a místě výkupu

Profesionalita je u nás až na první místě. A přesně proto se na nás, ve věci výkupu tvrdokovů v Českých Budějovicích, můžete spolehnout. Fungujeme po celé České republice již řadu let. Zboží jsme od vás schopni vykoupit rychle a za skvělou cenu. Cena výkupu tvrdokovů se mění podle vývoje ceny na burze. Dále záleží na kvalitě a také na množství materiálu.

Tvrdokovové materiály a nástroje od vás vykoupíme v jakékoliv formě. Ať už se jedná o TK a SK plátky, VBD (výměnné břitové destičky), průvlaky a nebo další sortiment jako vrtáky, frézy a špičky. Kromě toho v neposlední řadě vykupujeme také kaly a prachy, špony, třísky a odpájené plátky.

Jak postupovat při výkupu tvrdokovů v Českých Budějovicích a okolí

Jste z Českých Budějovic a chcete prodat tvrdokov? Jsme tu pro vás! Postupujte, prosím, podle níže uvedených bodů.

  1. Stačí, když nám vyplníte poptávkový formulář. Do textu zprávy nám, prosím, uveďte hmotnost materiálu a samozřejmě také popis toho, o jaký materiál se jedná.
  2. Jestli si nejste jisti o jaký kov či materiál se jedná, pošlete nám jeho fotografii. Na základě fotek se pokusíme předběžně určit složení tvrdokovu. Přesné určení nám poté zajistí spektrometr.
  3. Následně se domluvíme na podmínkách výkupu, jako jsou místo výkupu, cena a datum. Na všem se společně domluvíme.
  4. Až nám schválíte naši nabídku, tvrdokov od vás vykoupíme a odvezeme.

V Českých Budějovicích či blízkém okolí od vás můžeme tvrdokov vykoupit Ozvěte se nám, rádi vám odpovíme