Výkup tvrdokovů v Brně a blízkém okolí Brna

Tvrdokovy (slinutý karbid) v neomezeném množství a v různých tvarech vykupujeme přímo v Brně. Chcete-li se zbavit přebytečného tvrdokovového materiálu, pro který nemáte využití, rádi jej od vás vykoupíme.

Cenu výkupu tvrdokovů určujeme podle fotografií a popisu zboží a místě výkupu

U nás se na profesionalitu můžete spolehnout. Výkup tvrdokovů nejen v Brně zajišťujeme již několik let. Na základě dlouholetých zkušeností jsme schopni od vás tvrdokovy vykoupit rychle a za přívětivou cenu. Konkrétní částka za výkup materiálu závisí na vývoji ceny na burze, na kvalitě materiálu a v neposlední řadě také na množství materiálu.

A jaké konkrétní zboží vykupujeme? Tvrdokov v těch nejrůznějších formách. Například SK a TK plátky, výměnné břitové destičky, průvlaky a nebo další nástroje v podobě vrtáků, fréz a špiček. Dále také odpájené plátky, špony, prachy, třísky a nebo kaly.

Průběh výkupu tvrdokovů v Brně a okolí Brna

Jste z Brna a vlastníte tvrdokov, který chcete prodat? Postupujte podle níže uvedeného postupu.

  1. Vyplňte nám poptávkový formulář níže. V textu nám, prosím, uveďte, o jaký se jedná materiál a samozřejmě také jeho hmotnost.
  2. Nejste-li si jisti o jaký kov se jedná, můžete nám zkusit poslat jeho fotografii na základě které se pokusíme předběžně určit jeho složení. Následně nám pomůže spektrometr pro jeho přesné určení a složení.
  3. Poté se domluvíme na podmínkách výkupu. Místo (zda nám tvrdokov přivezete a nebo se u vás pro něj zastavíme), cenu i datum výkupu si společně vykomunikujeme.
  4. V případě schválení naší nabídky od vás tvrdokov vykoupíme a popř. také odvezeme.

Máte zájem o výkup tvrdokovů v Brně či blízkém okolí? Určitě se domluvíme, napište nám