Výkup tvrdokovů nejen v Praze a okolí hlavního města

Jste z Prahy nebo z blízkého okolí hlavního města České republiky? Chcete prodat tvrdokov a dostat za něj ty nejlepší možné ceny? Výkup tvrdokovů pro vás zajistíme nejen v Praze a blízkém okolí. Máme dlouholeté zkušenosti s výkupem tvrdokovů a nadnormativních zásob.

Cena výkupu tvrdokovů závisí na fotkách a popisu materiálu a místě výkupu

Máte-li zájem o jednorázový výkup tvrdokovů a nebo o opakovanou spolupráci s naší společností, vždy se na nás můžete spolehnout. Celý proces výkupu bude dle vašich představ a spokojeni budeme jak my, tak samozřejmě i vy. Cena závisí na vývoji burzy, kvalitě a množství materiálu a také na místě výkupu.

Tvrdokovy v Praze vykupujeme v jakýchkoliv formách. Ať už se jedná o SK či TK plátky, vrtáky, průvlaky i VBD (výměnné břitové destičky). V neposlední řadě vykupujeme také frézy, špičky, třísky, špony, prach a kaly a také odpájené destičky.

Jak probíhá výkup tvrdokovů v okolí města Plzeň

Poptáte-li výkup tvrdokovů v Praze a blízkém okolí, vše bude probíhat podle následujícího postupu.

  1. Kontaktujte nás pomocí formuláře, který naleznete níže. Druh materiálu, jeho hmotnost v kilogramech a místo, kde je materiál k výkupu nám, prosím, sdělte přímo v textu.
  2. Pošlete nám fotografii materiálu, nejste-li si jistí vlastnostmi konkrétního materiálu. My se podle pokusíme alespoň částečně odhadnout složení materiálu, které si následně potvrdíme (popř. upřesníme) pomocí spektrometru.
  3. Navrhneme vám cenu za materiál, kterou si odsouhlasíme a předáme si přesné informace o vyzvednutí nebo převzetí materiálu.
  4. Zajistíme dopravu materiálu a jeho výkup z Prahy a blízkého okolí.

Poptejte výkup tvrdokovů v Praze a okolí Rádi vám odpovíme