Výkup tvrdokovů Jihlava a v okolí města Jihlava a kraje Vysočina

Výkup tvrdokovů zajišťujeme také v Jihlavě a blízkém okolí tohoto města a po celém kraji Vysočina. Máte zájem prodat tvrdokovy za nejvyšší možné výkupní ceny? Výkup tvrdokovů pro vás rádi zajistíme a díky dlouholetým zkušenostem výkupu nadnormativních zásob a tvrdokovů si můžete být jistí, že budete spokojeni.

Výkupní cena tvrdokovů v Jihlavě záleží na místě výkupu, množství a kvalitě materiálu

Při nacenění materiálu záleží na kvalitě a množství materiálu a místě, kde se materiál nachází. Kromě toho samozřejmě také sledujeme vývoje burzy, která cenu primárně ovlivňuje. Nicméně si můžete být jisti, že s námi budete spokojeni - a to ať už se jedná o jednorázový výkup tvrdokovů a nebo opakovanou spolupráci.

Co nejčastěji vykupujeme?

Rádi od vás vykoupíme VBD (výměnné břitové destičky), SK i TK plátky, vrtáky a nebo také průvlaky. Naše firma B&C Trade s.r.o. vykupuje také špičky a odpájené destičky, kaly, frézy, prach a špony a také třísky.

Jak probíhá výkup tvrdokovů v Jihlavě a okolí

Jestli chcete prodat tvrdokov v Jihlavě a blízkém okolí, budeme se držet tohoto postupu.

  1. Do formuláře níže nám napište druh a hmotnost materiálu a místo (město), kde se materiál nachází a kde je možné jej vykoupit.
  2. Pomůže nám také fotografie materiálu. Ta nám umožní určit druh a alespoň částečné složení materiálu, který budete chtít prodat. Následně nám přesné složení rozklíčuje spektrometr.
  3. Cenu za výkup materiálu vám následně sdělíme a odsouhlasíme si ji. Předáme si také jasné informace o předání a vyzvednutí materiálu.
  4. Dalším krokem bude nacenění vykupovaného materiálu, které vám sdělíme. Pokud s cenou budete souhlasit, domluvíme si bližší informace o předání a výkupu materiálu.
  5. Poslední část výkupu tvrdokovů bude o tom, že přijedeme k vám do Jihlavy a materiál vykoupíme a odvezeme.

Tvrdokovy vykoupíme v Jihlavě i od vás Napište nám, rádi vám odpovíme